Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum Komunikacja Miejska w Tarnowie Strona Główna

Forum Komunikacja Miejska w Tarnowie Strona Główna » MPK Tarnów » Volvo B10BLE Saffle CNG. Złom czy luksus? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Pią 21:18, 13 Lip 2007
Marek24
Pan tofel

 
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 258
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tarnów


Siedzenia są w nim najlepsze bo miękutkie ale skrzynia biegów lepsza w M120 bo w Saffle strasznie szarpie przy zmianie z 1 na 2 bieg. Ogólnie komfort jazdy dużo lepszy niż w Jelczorach.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 11:38, 14 Lip 2007
jaclav
Volvo B10BLE

 
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 274
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Tarnów


ja jeszcze nie jechałem #271 a chciałbym


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw 16:56, 09 Sie 2007
Tomek.
MAN NL222

 
Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 309
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tarnów/Kraków


pewne źródełko donosi, że #272 niedługo będzie gotowy do wyjazdu Wink


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw 22:04, 09 Sie 2007
krzys
Gość

 


tez się trochę dziwię że tak długo trwa wprowadzanie tych autobusów do ruchu!! gdzieś koło połowy lipca prezes ogłaszał gdzie się da .ze w połowie sierpnia wyjedzie cztery a tu jak piszesz może niedługo wyjedzie 1=272 pachnie to wszystko jakąs lipą
PostWysłany: Czw 22:39, 09 Sie 2007
Tomek.
MAN NL222

 
Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 309
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tarnów/Kraków


mogliby chociaz przy tym malowaniu, odnawianiu wymienic okna na pojedyncze... podwojne szyby to nie na polskie drogi ani na polski klimat w Skandynawii gdzie drogi mają dobre i klimat ostrzejszy w sam raz na takie okna z szybami podwójnymi


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 13:39, 10 Sie 2007
krzyś
Gość

 


nie wiem czy dobrze widziałem ale na zajezdni przy lwowskiej widziałem dzis takie blado niebieskie saffle .pytanie tylko czy to nastepna dostawa czy jeszcze jeden z tych ktore przyjechały wcześniej ???
PostWysłany: Pią 21:28, 10 Sie 2007
krzys
Gość

 


no własnie jeden był .a jeżeli mnie pamięc nie myli prezes w połowie lipca opowiadał coś o czterech ? resztaa w pażdzierniku! coś się boję że do pażdziernika to nawet te cztery nie wyjadą. czy oni je odbudowuja od podstaw:)
PostWysłany: Śro 12:39, 15 Sie 2007
Marek24
Pan tofel

 
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 258
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tarnów


Wczoraj byłem z Sebkiem za zajezdnią "wydeptać ścieżki" i zrobić zdjęcia nowym wozom. Stały 4 niebieskie Saffle. Gadaliśmy z instruktorem nauki jazdy, który miał zajęcia za siatką i powiedział nam, że #272 już jeździ. Widział go ktoś?

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 13:38, 15 Sie 2007
krzys
Gość

 


z tych zdjęc widac że w rewelacyjnym stanie technicznym to one nie sa i troche czasu musi minac aby je doprowadzili do stanu używalnosci .
PostWysłany: Śro 20:41, 15 Sie 2007
Mariolino
Jelcz M101

 
Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 110
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tarnów
Płeć: Mężczyzna


To akurat prawda. Zupełnie przypadkiem widziałem jeden z tych autobusów jak zmierzał ulicą Błonie po raz pierwszy w kierunku naszego MPK. Najzabawniejsze są w tym wszystkim artykuły w TEMI na temat ondnawiania taboru. Chyba pan J. Wiatr zbytnio się chwali, a nie ma za bardzo czym.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 21:43, 15 Sie 2007
krzys
Gość

 


przy tych jelczach #184,185 wyglądaja jak ich dziadki !!to tak jak by były przeznaczone do kasacji w nidługim czasie a wiadomo ze taki los czeka te jelcze a volvo to odnawianie taboru Smile:)zresztą ten 850 to na dzień dobry ma chyba cosz zawieszeniem jakim cudem on sie wogóle do tarnowa dowlukł???????
PostWysłany: Sob 22:46, 18 Sie 2007
krzyś
Gość

 


no i co panie prezesie 18 sierpień a tu na ulicach żadnego nowego/starego autobusu na ulicy nie uświadczysz ??a takie były buńczuczne zapowiedzi połowa siernia wyjeżdża cztery sztuki:)Smile a tu ponoc nawet #271 znowu się posypał .
PostWysłany: Pon 16:55, 20 Sie 2007
Tomek.
MAN NL222

 
Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 309
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tarnów/Kraków


mówiłem, że nie ma co się tak zachwycac nowym prezesem, poczytałem sobie o nim trochę w lokalnej prasie i mam obawy co do przyszłości MPK #271 ma awarię, #272 jest w sumie gotowy, ale chyba ugrzązł w sprawach papierkowo-urzędowych


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon 21:38, 20 Sie 2007
krzys
Gość

 


#271 to chyba jeżeli chodzi o liczbę awarii w mpk nie ma chyba bardziej awaryjnego sprzetu na stanie nawet stare pr110 rzadziej się psuja.ciekaw jestem jak pewnego pięknego dnia wszystkie dylizansy zwane sefle odmówią posłuszeństwa a przeciez ma ich byc aż dwanaście czy m bedą dziury w kursach łatac.
PostWysłany: Wto 16:28, 21 Sie 2007
Tomek.
MAN NL222

 
Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 309
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tarnów/Kraków


zaczynam byc coraz bardziej sceptyczny jezeli chodzi o te pojazdy

czy nie lepiej byłoby kupić kilka np pięcioletnich M121MB vel Gniot? czy zawsze autobus do Tarnowa musi byc na CNG? jak wejdzie akcyza na CNG to będzie bubel dziesięciolecia a nie oszczędności


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Volvo B10BLE Saffle CNG. Złom czy luksus?
  Forum Komunikacja Miejska w Tarnowie Strona Główna » MPK Tarnów
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 2 z 15  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin